Přinášíme novinku pro naše klienty. PlasmaCar je revoluční vozítko, které přináší spoustu zábavy nejen pro děti. Je to téměř mechanický zázrak, který využívá nevyčerpatelné zdroje pohonu – setrvačnost, odstředivou sílu, přitažlivost a tření. Vozítko využijeme na dětských oslavách, či jiných zábavných akcích, kdy vytvoříme trasu pro jízdu zručnosti.

plasmacar-2-w800-nowatermark

Technické parametry:

  • Pro dítě od 3 let
  • nostnost 100 kg
  • Rozměry (dxšxv): 80x34x41 cm
  • hmotnost: 4,5 kg

A jak to vlastně všechno funguje?

Posadíte se na sedák PlasmaCaru, chodidla položíte na nášlapy, lehce se předkloníte a střídavým natáčením volantu vlevo a vpravo přivedete PlasmaCar do jízdy. A jedete. Dále stačí jen pohybovat volantem – žádné násilí, žádná zvláštní námaha, PlasmaCar jede takřka sám. Jedinou podmínkou je dobrý povrch – měl by být rovný, tvrdý a bez hrbolů či děr.

Jak je to možné? Vše je dáno důmyslnou konktrukcí podvozku vozítka a působením fyzikálních zákonů. Zdvojená přední zatáčecí kolečka působí při natáčení jako bod odrazu a tak se při střídavém natáčení řídící osy vlastně odstrkáváte. To však nebrání nijak naprosté plynulosti pohybu. Na PlasmaCaru lze jezdit uvnitř i venku, všude kde je dobrý podklad pro jízdu.

Při jízdě si jezdec může pomoci lehkými náklony doprava a doleva podle rytmu jízdy. Pak lze dosáhnout plynulé, svižné jízdy bez jakékoli námahy. S vozítkem PlasmaCar se nechá otáčet na místě, couvat – zkrátka jet vždy tam, kam chcete. Jediné omezení je u měkkých dřevěných podlah. Tam je potřeba dát pozor, aby hmotnost jezdce nebyla příliš velká, aby nedošlo k zanechání stop na takovém povrchu.

Poptávky a bližší informace:

obchod@dagest.cz

+420 774 004 740